Par mumsMēs iebilstam pret izveidojušos sistēmu! Sistēmu, kas nedzird un neredz vienkāršo cilvēku. Mēs esam par to, lai ikviens lēmums valstī tiktu pieņemts par labu cilvēkiem, nevis abstrakcijām un idejām. Mēs iebilstam pret pārmērīgi lielo ierēdņu armiju, kas aprij mūsu nodokļus! Mēs esam par tiem, kas ar savu darbu rada jaunu Latviju.

"Alternatīva" ir politiskā partija tiem, kas vēlas pārmaiņas uz labu! Pārmaiņas visiem Latvijas iedzīvotājiem, nedalot pēc tautības un valodas.

Mēs gribam apvienot visus godīgos cilvēkus, kuri ir gatavi jau tūlīt pat sākt veidot atjaunotu un labāku Latviju. Tos, kas redz savu nākotni, savu bērnu nākotni Latvijā. Tos, kam nav vienalga, kāda būs šī nākotne. Apņēmīgus cilvēkus, kuri ir gatavi rīkoties, nevis pļāpāt.

Mūsu kandidātiPartija „Alternatīva” ir izvirzījusi visjaunāko profesionāļu komandu vēlēšanām Rīgā. Tie ir visdažādāko jomu un nozaru profesionāļi: juristi, ekonomisti, uzņēmēji, saimnieciskie darbinieki un sportisti. Viņi pārstāv ikvienu mūsu Rīgas rajonu. Viņi zina, kas vajadzīgs rīdziniekiem. Viņi zina, kas jādara. Mūsu galvenās vērtības ir godīgums, atklātība, atbildība, ģimene un visu rīdzinieku labklājība.